Нора Недкова се ядоса на Зукърбърг: Бори се да си върне профила във фейсбук Звезди
Нора Недкова се закани да даде под съд Зукърбърг и неговата компания „ Мета “. Плеймейтката и риалити героиня разгласи, че „ профилът ѝ в обществената мрежа е вечно заличен “.
„ Цялата информация е заличена, 15 години труд отиде напразно “, ядосва се Нора. „ Напоследък приложението Мета употребява единствено изкуствен интелект, който сканира сметки, позволява неточност или ги деактивира. Моят акаунт беше деактивиран. Изпратих персонална карта и го възвърнаха. Два дни по-късно обаче, когато мислех, че всичко е наред, още веднъж беше спрян заради това, че съм била подправена персона ", изясни Недкова, която завоюва доста почитатели с присъединяване си в Кухнята на Ада.
" Отново им показах персоналната си карта с моя снимка, само че получих отговор, че съгласно тяхната политика не съществува такава персона и че окончателното решение за моя профил е да бъде заличен, а цялата информация да бъде свалена без право на обжалване. И за това единственият вид е съдът ”, изясни Недкова.
„ Цялата информация е заличена, 15 години труд отиде напразно “, ядосва се Нора. „ Напоследък приложението Мета употребява единствено изкуствен интелект, който сканира сметки, позволява неточност или ги деактивира. Моят акаунт беше деактивиран. Изпратих персонална карта и го възвърнаха. Два дни по-късно обаче, когато мислех, че всичко е наред, още веднъж беше спрян заради това, че съм била подправена персона ", изясни Недкова, която завоюва доста почитатели с присъединяване си в Кухнята на Ада.
" Отново им показах персоналната си карта с моя снимка, само че получих отговор, че съгласно тяхната политика не съществува такава персона и че окончателното решение за моя профил е да бъде заличен, а цялата информация да бъде свалена без право на обжалване. И за това единственият вид е съдът ”, изясни Недкова.
Източник: woman.bg
КОМЕНТАРИ




