Нора Недкова пред Lupa.bg: Алергична съм към фалшивите хора
Нора Недкова е Мис Плеймейт 2017. Родена е във Варна. Участвала е в редица телевизионни формати, а сега я гледаме в кулинарната конкуренция „ Хелс Китчън “. Мис Плеймейт 2017 е толкоз колоритна, че незабавно притегля погледите към себе си, а шоуто е обезпечено. Тази пролет варненската красавица взе участие в кулинарното съревнование „ Хелс Китчън “, където се обръща към Виктор Ангелов с „ шефе “, а към Чикагото – с „ Фламингото “ и „ Калифорнията “. Нора отговори извънредно благо и искрено на няколко въпроса на Lupa.bg.
– Срещаме се на изложбата на певицата Андреа. Приятелки ли сте с нея?
– Да, може би от всички фолк певици Андреа ми е най-близка. Много я почитам и одобрявам. Познаваме се от 7–8 години, пътуваме дружно, споделяме си болки, наслади и тъги. Дойдох да я поддържа на първата ѝ галерия.
- Вие показвате, че има женско другарство.
- Разбира се, че има. Трябва да има почитание в елит средите. Всеки човек е друг, характерът на всеки човек е друг и е значимо да намерим човек, с който да си паснем, да се почитаме и да си оказваме помощ в живота.
- Как решихте да участвате в „ Хелс Китчън “?
- Когато ме поканиха, не бях гледала предходните сезони. Въпреки това се съгласих да вземам участие, защото не съм гола и боса в готвенето. На приблизително равнище съм в кулинарно отношение и за мен влизането ми във формата е едно ново предизвикателство.
- Доволна ли сте от представянето си в шоуто?
- Доволна съм от моята непримиримост, от старанието, което поставих. Научих доста неща. Показах себе си. Виждам, че има много позитивни мнения и хора, които ме поддържат. Разбира се, има и такива, които не утвърждават моето държание, само че считам, че обликът на всеки човек е пъстър и всеки може да научи нещо от всекиго.
- Вие показахте себе си или играете роля поради шоуто?
- Ами, несъмнено, че има и доза преувеличаване в някои обстановки. Все отново шоуто би трябвало да бъде забавно за феновете. И ние, като поканени ВИП звезди, би трябвало да създадем забавно и самото предаване.
- С кого от останалите участници ще останете другари?
- Може би с Чикагото и с Диана Димитрова. Те бяха най-близки до мен и най-истински. Уважавам хората, които са директни, прями и откровени. Аз съм алергична към подправените хора.
- Смятате ли, че успяхте да разбиете мита, че русите дами не могат да готвят?
- Ами, има подобен мит, и то освен за русите, а и за всички красиви, поддържани дами. Смятам, че преди всичко сме дами, един ден ще бъдем майки и домакини и би трябвало да умеем някои неща. Всеки празник, всяка Коледа аз подготвям трапезата за моето семейство. Научила съм се да сготвям още от дете.
- Вие приготвяте трапезата?
- Да. Винаги аз.
- Ще подкрепите ли Диана Димитрова, в случай че съди Рая и майка ѝ
- Да, несъмнено. Аз съм ѝ споделила и на Диана, че ще я поддържа. Ние с нея се виждахме няколко пъти на кафе след нейното отпадане. Аз доста я одобрявам и поддържам. Когато нещата стигнат към този момент до съд, считам да я поддържа.
- Какво да чакаме още от „ Кухнята на Ада “?
- Ами, ще гледате и ще разберете. То скоро ще завърши.
- А в персоналния ви живот?
- В персоналния живот сега съм се посветила на отмора. Лятото стартира и отпътувам за фестивала в Кан, където ще дефилирам по аления килим, с цел да покажа, че българките сме доста красиви дами и не отстъпваме по нищо на дамите от целия свят. Очаква ме едно ужасно, изпълнено с доста хубави прекарвания лято.
Нора Недкова с Дженифър Лопез
- Къде сте се научили да готвите?
- Господ ми го е дал.
- А има ли различен гений, за който хората не подозират?
- Аз съм човек, който е цялостен с гений. Занимавала съм се с изобразително изкуство. Основното ми обучение е като художничка. Печелила съм доста състезания, само че не се занимавам с това. Напоследък виждам, че както Андреа, по този начин и Диана Димитрова направиха изложения. Нищо чудно и аз да преоткрия това изкуство отначало.
- А имате ли упоритост да се развивате в малкия екран?
- Артистичен човек съм. Обичам да съм в центъра на вниманието, само че не желая да съм водеща, тъй като това е доста ангажиращо. Искам да имам свободно време, с цел да пътувам и да опознавам света.
- Да изясним тематиката с корекциите. Има ли интервенции Нора Недкова?
- Искам да уточня, че нямам нито една промяна по тялото си! Нямам силикон в гърдите. Всичките ми гаджета могат да потвърдят това. Може да си сложа силикон, само че откакто родя. Сега одобрявам гърдите си. Дупето и носът са си мои и това си проличава.
– Срещаме се на изложбата на певицата Андреа. Приятелки ли сте с нея?
– Да, може би от всички фолк певици Андреа ми е най-близка. Много я почитам и одобрявам. Познаваме се от 7–8 години, пътуваме дружно, споделяме си болки, наслади и тъги. Дойдох да я поддържа на първата ѝ галерия.
- Вие показвате, че има женско другарство.
- Разбира се, че има. Трябва да има почитание в елит средите. Всеки човек е друг, характерът на всеки човек е друг и е значимо да намерим човек, с който да си паснем, да се почитаме и да си оказваме помощ в живота.
- Как решихте да участвате в „ Хелс Китчън “?
- Когато ме поканиха, не бях гледала предходните сезони. Въпреки това се съгласих да вземам участие, защото не съм гола и боса в готвенето. На приблизително равнище съм в кулинарно отношение и за мен влизането ми във формата е едно ново предизвикателство.
- Доволна ли сте от представянето си в шоуто?
- Доволна съм от моята непримиримост, от старанието, което поставих. Научих доста неща. Показах себе си. Виждам, че има много позитивни мнения и хора, които ме поддържат. Разбира се, има и такива, които не утвърждават моето държание, само че считам, че обликът на всеки човек е пъстър и всеки може да научи нещо от всекиго.
- Вие показахте себе си или играете роля поради шоуто?
- Ами, несъмнено, че има и доза преувеличаване в някои обстановки. Все отново шоуто би трябвало да бъде забавно за феновете. И ние, като поканени ВИП звезди, би трябвало да създадем забавно и самото предаване.
- С кого от останалите участници ще останете другари?
- Може би с Чикагото и с Диана Димитрова. Те бяха най-близки до мен и най-истински. Уважавам хората, които са директни, прями и откровени. Аз съм алергична към подправените хора.
- Смятате ли, че успяхте да разбиете мита, че русите дами не могат да готвят?
- Ами, има подобен мит, и то освен за русите, а и за всички красиви, поддържани дами. Смятам, че преди всичко сме дами, един ден ще бъдем майки и домакини и би трябвало да умеем някои неща. Всеки празник, всяка Коледа аз подготвям трапезата за моето семейство. Научила съм се да сготвям още от дете.
- Вие приготвяте трапезата?
- Да. Винаги аз.
- Ще подкрепите ли Диана Димитрова, в случай че съди Рая и майка ѝ
- Да, несъмнено. Аз съм ѝ споделила и на Диана, че ще я поддържа. Ние с нея се виждахме няколко пъти на кафе след нейното отпадане. Аз доста я одобрявам и поддържам. Когато нещата стигнат към този момент до съд, считам да я поддържа.
- Какво да чакаме още от „ Кухнята на Ада “?
- Ами, ще гледате и ще разберете. То скоро ще завърши.
- А в персоналния ви живот?
- В персоналния живот сега съм се посветила на отмора. Лятото стартира и отпътувам за фестивала в Кан, където ще дефилирам по аления килим, с цел да покажа, че българките сме доста красиви дами и не отстъпваме по нищо на дамите от целия свят. Очаква ме едно ужасно, изпълнено с доста хубави прекарвания лято.
Нора Недкова с Дженифър Лопез
- Къде сте се научили да готвите?
- Господ ми го е дал.
- А има ли различен гений, за който хората не подозират?
- Аз съм човек, който е цялостен с гений. Занимавала съм се с изобразително изкуство. Основното ми обучение е като художничка. Печелила съм доста състезания, само че не се занимавам с това. Напоследък виждам, че както Андреа, по този начин и Диана Димитрова направиха изложения. Нищо чудно и аз да преоткрия това изкуство отначало.
- А имате ли упоритост да се развивате в малкия екран?
- Артистичен човек съм. Обичам да съм в центъра на вниманието, само че не желая да съм водеща, тъй като това е доста ангажиращо. Искам да имам свободно време, с цел да пътувам и да опознавам света.
- Да изясним тематиката с корекциите. Има ли интервенции Нора Недкова?
- Искам да уточня, че нямам нито една промяна по тялото си! Нямам силикон в гърдите. Всичките ми гаджета могат да потвърдят това. Може да си сложа силикон, само че откакто родя. Сега одобрявам гърдите си. Дупето и носът са си мои и това си проличава.
Източник: lupa.bg
КОМЕНТАРИ




