Къде най-добрите осем за 2022 станаха шампиони
Nitto ATP Finals ще стартира след броени часове и ATP се грижи да увеличи в допълнение нетърпението ни преди конкуренцията.
Най-добрите осем за 2022 година се събират в Торино за последното представление от Тура за сезона, като първите дуели стартират в неделя.
Преди това обаче уредниците са ни подготвили особено видео, в което да си напомним къде всеки от участниците стана първенец през миналите месеци.
Рафа може да се похвали с четири оценки, Стефанос – с две, а Рууд с три. Даниил Медведев се надяваше на по-добри резултати, само че макар съмненията към този момент има два трофея. Феликс Оже-Алиасим дълго време изпитваше проблеми на последната стъпка преди купите, само че през 2022 се отпуши и завоюва четири финала, три от които – поредни.
Рубльов записа първата си победа над Джокович в Белград на път към едно от четирите си оценки за сезона, до момента в който самия Ноле същи прибра в сбирката си четири, макар че нямаше по какъв начин да играе в Австралия и Съединени американски щати. Фриц се наслаждения на най-хубавата година в кариерата си с три трофея.
Вижте видеото:




