Никс ​​официално вървят. Може би Steamroll е по-подходящ. Просто попитайте

...

Никс удрят защитаващия шампион Нъгетс, тъй като О. Г. Ануноби има страхотна вечер

Никс ​​официално вървят.

Може би Steamroll е по-подходящ.

Просто попитайте защитаващите се първенци.

Последният им конкурент беше на хартия най-обезсърчителният.

А Никс победиха Нъгетс в четвъртък в Гардън със 122-84, като получиха въодушевено показване от О. Г. Ануноби и в допълнение доказателство от Джейлън Брънсън, че той е надменно лице в Мача на звездите.

Ануноби изпусна 26 точки единствено за 29 минути – най-високата му обща сума, откогато се причисли към Никс – до момента в който блокира пойнтгарда на Денвър Джамал Мъри.

Той записа шест откраднати топки и добави плюс-минус легендата си с плюс-38.

Брансън, преди малко откакто беше извънредно подценен от почитателите в гласуването за Мача на звездите, добави 21 точки при ефикасна пукотевица 7 от 10.

Той даже се потопи през третата четвърт, необичаен тип довеждане докрай от 6-футовия пойнтгард, с цел да даде преднина на Никс от 27 точки.

Взривът доближи точката на Денвър, като направи е...