Никой няма да ни пусне в Шенген с такава пробита

...
Никой няма да ни пусне в Шенген с такава пробита
Коментари Харесай

Карлос Контрера: Никой няма да ни пусне в Шенген с такава пробита система за сигурност

" Никой няма да ни пусне в Шенген с такава пробита система за сигурност ", сподели общинският консултант от СОС, представител на Вътрешна македонска революционна организация, Карлос Контрера, който беше посетител в предаването " Делници " с водещ Николай Колев.
Контрера изясни, че не трябва страната да се ръководи единствено със кавги. " Ние се занимаваме от три години със кавги и следствия за измами, само че никой не приказва за това по какъв начин да се решат проблемите на хората ", сподели още гостът.
Общинският консултант от СОС разяснява и тематиката за това по какъв начин да се реши казусът с изчезналите медикаменти. Той уточни, че от МВРО имат свое предложение в тази посока, което допуска медикаментите да се купуват от държавната фармацевтична компания, която да ги обезпечава на хората в страната.
Източник: eurocom.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР