Николай Тодоров реализира изключително важно попадение за своя Дънфърмлин при

...

Ники Тодоров донесе витален успех на Дънфърмлин в Шотландия

Николай Тодоров осъществя извънредно значимо попадение за своя Дънфърмлин при триумфа с 2:1 над Еър Юнайтед в директен конфликт за оцеляване в шотландския Чемпиъншип. Българският нападател се разписа в 86-ата минута с удар от отдалеченост, изненадал вратаря на гостите Ейдън Макадамс. Таранът се бе появил на терена минути по-рано, с цел да хвърли в възторг почитателите на "Ийст Енд Парк ".

Победата измъкна неговия тим над зоната на изпадащите, където понастоящем се смъкна Еър. За Тодоров това е гол №6 през акцията. До края на кампапията остават едвам 2 кръга, а Дънфърмлин към момента не си е обезпечил оставането. Сезонът за клуба се обърка съществено поради неверни мениджърски назначения. През есента отборът започва с упоритост за завръщане във Висшата лига, само че едва начало на акцията докара внезапна промяна на атмосферата и упоритостите.