Той обясни, че демонстрантите обаче бягат от политиката
„ Никога не съм виждал такива мащаби на митингите в Сърбия, а ги проследявам от дълго време. Те стигнаха и до дребните обитаеми места “, разяснява журналистът Бойко Василев.
Той изясни, че стачкуващите обаче бягат от политиката и са обединени официално от претенции, свързани с падналата козирка на гарата в Нови сад.
„ Те желаят да пробудят обществото и го пробудиха. За да направиш промени, ти би трябвало политика. Съдбата на президента Александър Вучич е развръзката. Протестиращите желаят оставката му, на него му остават две години до края на мандата. Едва ли ще си я подаде, а студентите надали ще спрат да стачкуват “, сподели още Василев.
Разгледай онлайн нашите промоционални брошури

Той изясни, че измежду стачкуващите има всевъзможни хора и русофили, и такива, които обичат Америка, и Европа.
„ Ако се стигнат до политика, те неизбежно ще се разделят, изборът е сложен “, сподели още Бойко Василев.
Вижте още във видеото.
Последвайте ни за още настоящи новини в Гугъл News Showcase
Последвайте btvnovinite.bg във VIBER
Последвайте btvnovinite.bg в INSTAGRAM
Последвайте btvnovinite.bg във FACEBOOK
Последвайте btvnovinite.bg в TIKTOK

