Делян Пеевски: Колкото и да им се иска на олигарсите, този кабинет няма да падне
„ Никакъв проблем няма със стабилността на кабинета, „ ДПС-Ново начало “ ще го поддържа, тъй като е време да се работи за хората.Единственото, което желая, министър председателят и министрите да се захващат и да вземат решение проблемите на хората. “ Това сподели в коридорите на Народното събрание водачът на „ ДПС-Ново начало “ Делян Пеевски за вотът на съмнение към държавното управление, съобщи кореспондент на
„ Колкото и да им се желае на олигарсите, този кабинет няма да падне, и на други политически лица, в случай че си правят работата ще имат поддръжката. Моята задача, която е обезпечена с отговорността, че стотици хиляди индивида са ме подкрепили да съм тук, моята отговорност е хората да живеят добре и аз, като водач на „ ДПС-Ново начало “ ще направя това “, безапелационен е той.
SafeNews припомня, че депутатите дебатират по втория избор на съмнение към кабинета „ Желязков “ на тематика корупция импортиран от МЕЧ.
Към момента от ПП-ДБ обявиха, че няма да дадат гласовете си за вота, докато не излезе конвергентният отчет, който ще отвори пътя на страната за Еврозоната.
НА ЖИВО-Заседание на Народно събрание: Дебати по втория избор на съмнение към кабинета „ Желязков “
Още вести четете в: България, Темите на деня За още настоящи вести: Последвайте ни в Гугъл News




