Нидерландският гранд Аякс съумя да запише много ценна победа в

...

Драма в края съсипа Лил срещу Аякс във Франция

Нидерландският гранд Аякс съумя да запише доста скъпа победа в първия си мач против Лил от 1/16-финалите от Лига Европа, игран във Франция. Аякс губи в резултата до 72-ата минута, когато защитата на нидерландците позволи огромна неправилност с дейностите си и Тимоти Уеа поведе „ кучетата” напред.

Все отново в границите на две минути в самия край хората на Ерик загар Хааг оформиха крайния резултат на „ Пиер Муроа”.

Първо Душан Тадич осъществя дузпа в 87-ата минута, която остана доста дискусионна, а две по-късно Брайън Броби получи извеждащо подаване с един пас от Клаасен и с десния крайник матира стража на домакините за 2:1.

Реваншът е идната седмица на „ Йохан Кройф АренА”.
function showNative(obj) { setTimeout(function () { if ($( ".suggested-news " ).length > 0) { var nativeAdNumber = $(`.suggested-news`).children().length; var movedFirstRowArticle; var nativeAdd = $(`` + `` + `` + `` + `