Несебър отстъпи с 1:3 на втородивизионния Спартак (Варна) в проверка,

...

Несебър отстъпи на Спартак

Несебър отстъпи с 1:3 на втородивизионния Спартак (Варна) в инспекция, която беше първа за несебърлии и трета за Спартак. Варненци съумяха да открият в 18-ата минута посредством Мирослав Георгиев от дузпа, провокирана от Димитър Попов. В 31-ата минута Несебър стигна до 1:1 посредством Николай Дросев, който получи отлично подаване от новото попълнение Никола Гавов, замахна и литна вратаря, като не сбърка на празна врата. В края на полувремето Иван Чемченко даде още веднъж задатък за отбора на Кириакос Георгиу, а в 90-ата минута Янаки Смирнов оформи крайния резултат. По това време за отбора на Несебър играеха към този момент момчетата от школата на клуба. Въпреки провалянето, от Несебър показаха удовлетворение от представянето си.