Необичайно слабата игра на Локомотив /Мездра/ продължи със загуба с

...

Локомотив /Мездра/ с поредна издънка, този път срещу Вихър /Славяново/

Необичайно слабата игра на " Локомотив " /Мездра/ продължи със загуба с 0:3 от " Вихър " /Славяново/ в среща от 28 кръг на Северозападната Трета лига.
Двубоят стартира умерено с по едно състояние пред двете порти.
В 39-та мин. Ваньо Иванов бе съборен в наказателното поле  и основният рефер отсъди дузпа, която бе оспорвана от гостите, за което получиха 3 жълти картона. Деян Иванов обаче не съумя да преодолее вратаря на гостите  Теодор Тодоров. В края на полувремето  Жюлиен Бенков влезе остро в краката на Светослав Валериев и  получи втори жълт картон, надлежно  червен, а  Валериев се наложи да бъде сменен след тежкия удар в глезена. След решението на рефера, той бе бурно нападнат на терена от играчи на " Вихър " и част от управлението. На почивката се наложи да дойдат четирима служители на реда и  обстановката се възстановява.
През второто време гостите макар, че играха с 10 души учудващо надиграха бездушните „ железничари ”. В 63-та мин. Тони Паликрушев означи за 0:1, в 70-та мин. Кристиян Григоров засече с глава след корнер за 0:2, а в продължението  Благовест Ленков вкара за 0:3.

" Локомотив ": Ивайло Василев, Стефан Стефанов, Ивайло Тодоров, Ваньо Иванов /82 Йоан Цанев/, Николай Ганчев, Гроздан Илиев /75 Михаил Бешев/, Светослав Валериев /45 Лионел Матадос/, Деян Иванов, Иван Аспарухов /75 Кристиян Ивайлов/, Михаил Иванов, Тодор Горанов
Източник: bulnews.bg