Кола без шофьор се спусна по стълбите в подлеза на Орлов мост
Необичаен случай на Орлов мост притегли вниманието на минувачите, откакто кола без водач се спусна по стълбите към подлеза откъм постройката на Българската национална телевизия. Случката е станала в миг, в който в близост е имало пешеходци .
По думите на очевидци , автомобилът ненадейно се е сурнал надолу по стъпалата. Няколко млади мъже съумели да го спрат, откакто инерцията му намаляла поради ударите в стълбите.
От оповестиха по-късно, че случаят е резултат от това, че 69-годишният водач е оставил автомобила необезопасен. Направените проби за алкохол и опиати са негативни. На лидера ще бъдат формирани актове за нарушавания.
За благополучие при случая няма потърпевши.
Присъединете се към нашия
Константин Бачийски повежда листата на Антикорупциония блок в Бургас




