Нели Атанасова наскоро напомни за себе си. В последните години

...
Нели Атанасова наскоро напомни за себе си. В последните години
Коментари Харесай

Когато му била любовница: Иво Карамански остригал нула номер Нели, жената на Сано


Нели Атанасова неотдавна подсети за себе си. В последните години къдрокосата брюнетка е известна като дамата на артиста Александър Сано. Преди години някогашната гимнастичка бе известна като Нели от „ Огледала “, само че по този начин я помнят единствено трансфериралите 40-те години фенове. Някогашната сексбомба през днешния ден е примерна брачна половинка, майка на две деца, а от няколко месеца и баба на дребната Беатрис. Нели Атанасова не крие, че напълно скоро ще се завърне на дребния екран като водеща, само че без да разкрива повече детайлности.

 

Както „ Уикенд “ писа, един от вероятните разновидности е да изгрее в „ Преди обед “ по Би Ти Ви, другата алтернатива е за предаване за интериорен дизайн. Малко преди Коледа някогашната тв звезда даде изявление пред Мариян Станков-Мон Дьо в предаването „ Събуди се “ по Нова тв. Нели Атанасова описа за живота си с починалия Иво Карамански-Кръстника, който бе погубен през 1998 година

„ От 26 години на нощното ми шкафче стои една книга. Страниците й събраха ужасно доста прахуляк. Дойде моментът, в който съм подготвена да я изчистя един път вечно и да я затворя. Не желая да влизам в пояснения и оправдания, тъй като не съм длъжна. Единствено пред децата си бих разказала историята такава, каквато е “, съобщи Нели, твърдейки, че ще каже единствено истината в изявлението си. „ Уикенд “ видя, че хубавицата въпреки всичко спести част от историите с Кръстника.

Бившата гимнастичка си напомни първата среща с Карамански: „ Случи се инцидентно - в столично кафе, където бях с другарка. Той ме видя и незабавно я разпита за мен. После стартира да ми изпраща цветя в залата и да ме чака след тренировки. Не знаех кой е. Животът ми беше изолиран - най-вече тренировки в залата. Проявих любознание, а вниманието му ме поласка. Беше харизматичен, мощен, много образован и извънредно сантиментален. Така го познавам аз “.

През 90-години всички в София знаят кои са мутрите у нас. Едва ли Нели не е подозирала кой я смъква – наедрял мъж с бляскав „ Мерцедес “ и защита. Със сигурност не е като всеки юнак по това време, та даже и до през днешния ден мъжете с защита и ланци не са нормална панорама, а по-скоро изключение.

Бившата гимнастичка стартира да върти обич с женения под земята необут през 1992 година, когато е едвам 18-годишна. Любовта им е бурна, с доста ревнивост и кавги, издават доближени до тогавашната двойка. Когато през 1994 година Карамански влиза в пандиза, Нели се възползва от свободата си и му изневерява с който й падне. Най-продължителна обич тя върти с един от охранителните му. Здравенякът завърта главата на 20-годишната тогава госпожица и двамата съвсем не се крият. Освобождаването на Кръстника от пандиза обаче ги изненадва. Приятелки на Нели описват пред „ Уикенд ”, че тогава тя въобще не е вярвала, че мафиотът ще излезе още веднъж на независимост и заради тази причина се впуснала в други връзки.

Пред Мон Дьо Нели показа, че Иво към този момент е бил разграничен със брачната половинка си и не тя е повода за разпада на брака му. Бившата гимнастичка приказва и за трагичния миг, когато е схванала за гибелта му: „ Едно от момчетата към него ми се обади и сподели: „ Убиха шефа! “. Не можех да допускам. Имах чувство, че е недостижим, вечен. Първото, което направих, беше да погледна креватчето - Ивчо беше единствено на годинка и три месеца. Гушнах го и си споделих, че моята задача е да го опазя жив и здрав. “

През пролетта на 1995 година Кръстника заплаща 850 000 тогавашни лв. гаранция за излизането си от пандиза. Излизайки на независимост, мутрата научава какви ги е правила възлюбената му и незабавно подхваща ограничения, с цел да я накаже. Първото нещо, което прави, е да хване двамата прелюбодейци и да си отмъсти за поставените му рога, описват от приятелския кръг на починалия необут. Охранителят е осъден единствено със ступване, само че ударът за суетната Нели е голям. Иво я затваря в някогашния хотел „ Замъка,Хранков ” в Суходол, където подстригва обичаната си нула номер, спомнят си и до през днешния ден очевидци, които разкриха пред „ Уикенд ” историята от преди съвсем 30 години. В продължение на два месеца Нели Атанасова не си подава носа на открито и седи заключена в жилището на Карамански в София. Тя се осмелява да излезе отвън дома си едвам откакто към този момент има малко коса, като пред приятелките си оправдава късата си подстрижа с летния сезон и горещините. Въпреки преживения смут, тя продължава любовта си с подземния необут, като през септември 1997 година от връзката им се ражда синът й Иво Карамански-младши. Един от най-известните гангстери у нас е толкоз благополучен от появяването на бебето, че подарява на Атанасова злато, Щатски долар 70 000 и апартамент в София.

Така до момента в който всички българи се редят на опашка за резен самун през 1997 година, когато се ражда Иво-младши, Нели заживява като принцеса, което, несъмнено, незабавно провокирало злоба и злоба от всички нейни колежки. Паричната премия за невръстното още момче провокирало същинска война сред чаровната Нели и някогашната жена на Карамански за години по-късно.

„ Галя се усещаше като втора употреба жена, единствено тъй като не е съумяла да роди момче, а единствено девойки. Карамански беше на седмото небе от благополучие от обстоятелството, че най-накрая има наследник, който чакаше години наред ”, спомнят си в подземния свят. Освен кръстения на него наследник, мафиота има и други 3 деца - все дъщери от първия си брак с Галя Лукановска. Иво-младши е едвам на годинка и три месеца, когато остава сираче. Той схваща кой е бил татко му от майка си Нели когато е на 3-годишна възраст, малко преди да тръгне на детска градина.

Кръстника на родната мафия е убит на 20 декември 1998 година от Стефан Въжарски при пиянска кавга и умира на място. Нели е опечалена, само че и си отдъхва, че към този момент в живота й ще цари спокойствието, което й липсвало по време на връзката й с бандита от Дупница. След убийството на обичания й, Атанасова скоростно бяга от престъпните среди и отсега нататък поддържа връзка само с мъже, които нямат общо с подземния свят. За да си купи бутик на влиятелната улица „ Граф Игнатиев ”, Нели Атанасова жертва цялото завещание на сина си Иво-младши от татко му, като продала жилището, вила на околовръстното в София с 1300 кв.м двор и фурна в Дупница. Сделката пропаднала и Нели вложила парите в друго жилище, което е запазила и до през днешния ден.

От към 15 години някогашната любовница на Иво Карамански е щастлива с артиста Александър Сано. Двамата имат дъщеричка Ава, която е хубавица като майка си. Бракът на Сано и Нели минава за един от най-здравите в шоубизнеса. Двойката се венча скрито, с приказна женитба, надалеч от папараци и нежелано любознание на 31 август 2014 г на плажа. „ Едно семейство се крепи на обич ”, споделя Александър Сано, който твърди, че и до през днешния ден е влюбен в жена си. Факт е, че Нели Атанасова наподобява фантастично за своите 50 години.
Източник: hotarena.net


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР