Нефтохимик (Бургас) завърши лагера си във Велинград с победа. Днес

...

Нефтохимик завърши лагера си с гръмка победа

Нефтохимик (Бургас) приключи лагера си във Велинград с победа. Днес на стадион " Орчо Войвода " в Панагюрище футболистите на Диян Петков се постановиха с 6:1 над локалния аматьорски Оборище (Панагюрище).

Наставникът на Нефтохимик за финален път, през този предварителен интервал, включи в игра всички футболисти, само че в оставащите инспекции отборът ще излиза с титулярен състав. Първата част на днешния дуел приключи при резултат 2:1 за бургаския отбор. Той бе открит от Димитър Костадинов в 33-aта минута, а две минути по-късно задатъка на " шейховете " удвои Деян Христов. Малко преди почивката домакините понижиха до 2:1 от дузпа.

През втората част превъзходството на " шейховете " продължи. Иван Колев добави още две попадения за Нефтохимик, а последните два гола бяха дело на Живко Петков, който оформи крайното 6:1.