Фризьор: Клиентите като дойдат да паркират, половин час търсят къде да спрат
Недоволство за цените на паркиране в синя и зелена зона и от бизнеса в столицата.
От другите сектори са безапелационни, че измененията вършат неосъществим достъпа на клиенти до разнообразни обекти.
От друга страна улиците в центъра на София не могат да поемат броя автомобили, които следва да бъдат паркирани в пиковите часове на делничните дни.
" Никак не е елементарно, тъй като клиентите като дойдат да паркират, половин час търсят къде да спрат. Всичко е заето ", уточни притежателят на фризьорски салон Муди Ибрахим.
" Улиците са цялостни със служебни абонаменти и клиентите се оплакват, че няма къде да спрат. Има два паркинга, и двата са цялостни ", добави той.
Протестиращи поданици на кварталите " Хаджи Димитър " и " Сухата река " блокираха с жива верига кръстовището на моста " Чавдар "
Гражданите настояха за среща с кмета на регион " Подуене ", с цел да потърсят пояснение за разширената платена зона, която обгръща региона.




