Не трябва да влизаме във война с Русия. Това заяви

...
Не трябва да влизаме във война с Русия. Това заяви
Коментари Харесай

Макрон: Не трябва да влизаме във война с Русия

Не би трябвало да влизаме във война с Русия. Това съобщи френският президент Еманюел Макрон. Затваряне на небето над Украйна ще значи влизане във война с Руската федерация, акцентира той.

Френският президент акцентира въведените по-строги наказания против Руската федерация и ограниченията, които взема държавното управление за последствията от войната.

" Готвим се за всички сюжети ", сподели обаче Макрон.

Той посети център, в който се настаняват бежанци от Украйна. Според него би трябвало да се защитят хората, които бягат от войната, като акцентира, че това са майки с деца и възрастни дами, чиито мъже и синове се борят за Украйна. Около три милиона украински жители са напуснали Украйна от началото на войната. Европа е мобилизирана, европейската взаимност е активизирана, добави френският президент.

На бежанците от Украйна ще бъде обезпечен достъп до обучение, до пазара на труда и до здравната система на Франция. Франция поддържа всички публицисти, които отразяват войната в Украйна, стана ясно от думите му в отговор на въпрос за съветската журналистка, която в ефир се появи с апел за завършек на войната.
ТЕМА преди 24 минути 156 преди 2 часа 255 преди 2 часа 787
Източник: lupa.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР