Графа проговори за смъртта на баща си: Имаше един период, в който се случи чудо
" Не спирам да вярам в чудеса. Не спирам да вярам в положителното, в това, че може да провокираме положително и да вършим положителното ". Това споделя Владимир Ампов - Графа.
Той показа, че и тази година със фамилията му ще отпразнуват Великден безшумно, умерено, споделено и смирено.
" Баща ми отлетя като първоаприлска смешка. Това бяха едни хем сложни, хем доста хубави последни години, в които бяхме дружно. Той дълго време се бореше с онкологично заболяване. Имаше интервали, в които се утежняваше. Обаче имаше един по-дълъг интервал, в който се случи знамение. Не инцидентно споделих първоначално, че имам вяра в чудесата и това знамение беше ремисия, която продължи две години ", разяснява изпълнителят, чийто татко - Кирил Ампов, си отиде на 1 април тази година.
" И в тези две години се случиха ужасно хубави неща. Не спирахме да сме дружно. Той доживява и концертът ми на стадион " Васил Левски " - нещо, за което ми е споделял, че го е кърпяло и му е дало сили да се оправи. Както и триумфите на моята сестра Нора Ампова, която е доста сполучлив и прелестен художник. Разбира се - внуците. Всички тези неща го изпълваха с доста обич и с доста наслада и неспокойствие ", описа Графа.
„ Мисля, че си казахме всичко. И това е ужасно, тъй като има случаи в живота, в които някак си сбогуванията или не се случват, или са толкоз неочаквани, че все едно са останали доста думи осъдени. Този интервал от 4 години, в който се лекуваше, беше свърнат с доста пътувания, защото той се лекуваше отвън София и в тези пътувания ние доста разговаряхме “, показа артистът пред bTV.
Той описа, че двамата са имали извънредно мощна връзка и са били като братя, само че Кирил Ампов е бил за него и преподавател, и разтуха.
Той показа, че и тази година със фамилията му ще отпразнуват Великден безшумно, умерено, споделено и смирено.
" Баща ми отлетя като първоаприлска смешка. Това бяха едни хем сложни, хем доста хубави последни години, в които бяхме дружно. Той дълго време се бореше с онкологично заболяване. Имаше интервали, в които се утежняваше. Обаче имаше един по-дълъг интервал, в който се случи знамение. Не инцидентно споделих първоначално, че имам вяра в чудесата и това знамение беше ремисия, която продължи две години ", разяснява изпълнителят, чийто татко - Кирил Ампов, си отиде на 1 април тази година.
" И в тези две години се случиха ужасно хубави неща. Не спирахме да сме дружно. Той доживява и концертът ми на стадион " Васил Левски " - нещо, за което ми е споделял, че го е кърпяло и му е дало сили да се оправи. Както и триумфите на моята сестра Нора Ампова, която е доста сполучлив и прелестен художник. Разбира се - внуците. Всички тези неща го изпълваха с доста обич и с доста наслада и неспокойствие ", описа Графа.
„ Мисля, че си казахме всичко. И това е ужасно, тъй като има случаи в живота, в които някак си сбогуванията или не се случват, или са толкоз неочаквани, че все едно са останали доста думи осъдени. Този интервал от 4 години, в който се лекуваше, беше свърнат с доста пътувания, защото той се лекуваше отвън София и в тези пътувания ние доста разговаряхме “, показа артистът пред bTV.
Той описа, че двамата са имали извънредно мощна връзка и са били като братя, само че Кирил Ампов е бил за него и преподавател, и разтуха.
Източник: glasnews.bg
КОМЕНТАРИ




