Не съм толкова щастлив, щастлив съм с резултата, но има

...
Не съм толкова щастлив, щастлив съм с резултата, но има
Коментари Харесай

Ахметджан Ершимшек пред БНТ: Щастлив съм с резултата, но има още какво да работим като игра

Не съм толкоз благополучен, благополучен съм с резултата, само че има още какво да работим като игра. Ще продължим да работим все по-усърдно с цел да подобряваме нашата игра. Това съобщи старши треньорът на Марица Пд Ахметджан Ершимшек след триумфа над Левски с 3:0 в мач от първия кръг на НВЛ дами, който Българска национална телевизия 3 излъчи директно.

" В отбрана бяхме отлични, само че би трябвало да подобрим играта в офанзива ", изясни още наставникът.

" Нашата цел е да спечелим купата, няма по какъв начин да имаме друго нещо пред нас. Представянето в Шампионката лига е извънредно значимо, разчувствуван съм за това, което следва ", съобщи експертът.



" Имаме по-опитни и някои доста млади девойки, само че това е първи мач, за всички е мъчно да го изиграем. Не беше превъзходен, само че сигурно ще играем все по-добре във всеки един дуел. Тук съм да покачва качеството на волейбол на Марица ", приключи Ахметджан Ершимшек.

Вижте целия диалог във видеото!





Намерете Българска национална телевизия в обществените мрежи:,,,

Гледайте НА ЖИВО спорт гратис на:
Източник: bnt.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР