Каско с екстри – заслужава ли си да плащате повече
Не са един и два пъти случаите, в които си задаваме въпроса „ Със или без Каско ". Разумът и предвидимостта би трябвало да ни насочат към отговора „ С Каско ", тъй като по този начин сте предпазени от редица непредвидени обстановки – вреди по автомобила ви без ваше присъединяване, естествени бедствия, кражба, вандализъм.
Източник: pariteni.bg
КОМЕНТАРИ




