Не мога… просто не мога да насмогна на щуротиите, които

...
Не мога… просто не мога да насмогна на щуротиите, които
Коментари Харесай

test test Внимание, крадат mozak!

Не мога… просто не мога да насмогна на дивотиите, които най-сериозно се споделят из рòдината. Тия, дето пишем смехории като средство да имаме с какво да си плащаме сметките и хапчетата за глава, сме изцяло и напълно изместени в специалността си от писачи на „ същински “ и „ съществени “ вести. Извинете, забравих последните кавички… „ вести “. 

Да не приказваме, че изкуственият разсъдък беше изцяло и тотално разрушен от естествената липса на подобен. 

След като през вчерашния ден споделих откритието, че копейките желаят да смъкват с ракети (!!!) пътнически самолети, които оставят следи (кемтрейлс) в небето, през днешния ден разбираме, че имаме ъпдейт на шапките от фолио. 

А точно:

системата BG-ALERT (дето би трябвало да ни оповестява за наводнения, бедствия, трусове и концерти на Лили Иванова) била…

хвани се крепко

… била в действителност система за надзор на съзнанието посредством ниски честоти.

Много ми харесва по какъв начин постоянно прибавят някакъв „ теоретичен “ детайл към фантазията, с цел да наподобяват „ достоверни “. 

„ Ниски честоти “. 

Е, по какъв начин да не им повярваш, откакто по този начин в детайли и нàучно са ти го обяснили хората. Не е по какъв начин да е, недомлъвки и дрън-дрън, а ясно и съответно: „ посредством ниски честоти “. Супер-дупер научно. 

И въпреки всичко не прекомерно завъртяно и зафинтифлюшено със комплицирани думи и пояснения като за прекомерно учени хора. Става си за елементарни фейсбук учèни, множеството от които въпреки всичко са приключили гимназия или колеж (демек, знаят разликата сред „ честоти “ и „ чистоти “).

Кой сподели, че в комиксите на Marvel има доста повече просвета и че историите им са доста по-добри? Я, безшумно там! Толкова си могат хората, все отнякъде се почва. Не знаете ли, че и „ мозъкът “ зад QAnon е неосъществен сценарист? Или че Гьобелс е бил неосъществен (ама доста нереализиран) публицист? То като имаш детска фантазия, но геният ти стига единствено едвам дразниш хората, все отнякъде би трябвало да почнеш да го развиваш. Стъпка по стъпка – и нашите mozatci ще стигнат до равнище малко над „ посредством ниски честоти “. Предполагам… Макар че не бих заложил пари на това. 

Както и да е. 

Да забележим обаче какво е споделил по тематиката (все отново и малко информация да вкараме тук), който стартира да ми прави усещане на все по-сериозен копач и намирач на „ бисери “ (или другояче казано, Горкия Човек, Колко Ли Му Струват И На Него Хапчетата За Глава И Против Киселини).

„ Системата BG-ALERT продължава да генерира вести и спекулации, та дано разясня две от тях (по стичане на събитията, през вчерашния ден имах среща с Групово дело Пожарна сигурност и отбрана на популацията, където обсъдихме техническите параметри на системата).

Вчера, при изработен следващ тест на системата BG-ALERT, телефонът на един жител дефектирал и пуснал доста сигнали. При към този момент осъществени проби, покриващи над милион устройства, това е първият подобен случай. Четейки интернационалния стандарт, по който е осъществена системата, най-вероятната догадка е, че устройството не е наред - евентуално със " странна " версия на операционната система, или с някакъв различен недостатък. Т.е. казусът не е нито в BG-ALERT, нито в телекомите. 

Извън това, в обществените мрежи се популяризира една интрига, че BG-ALERT е в действителност система за надзор на съзнанието посредством ниски честоти. И че до момента не е правена в други страни с изключение на Съединени американски щати, Германия и Русия. Ще отчайвам конспираторите - системата работи на много места, включително в прилежащите ни страни Гърция и Румъния. И не е създадена от DARPA, a е дефинирана от интернационалните стандартизационни организации, в това число европейската ETSI.

Навсякъде, където е въвеждана, системата първоначално провокира неспокойствие. Но нейните изгоди се виждат по-късно - помните, когато при бедствието в Царево доста хора сподели " но в Гърция ги предизвестяват за такива неща по телефона ". Дано не ни се постанова да употребяваме тази система с изключение на за проби, само че в случай че се наложи, е добре да я имаме.

Предстоят значими стъпки, отвън самата система - да има системи за разбор на риска на другите аспекти, на база на които да бъде взето решение за ранно уведомяване. Например, преди два месеца бях на среща с организацията за битка с градушките, която има потребност от напълно малко спомагателни средства, с цел да поддържа включени радарите от радарната си система, които могат да се употребяват за разбор а действително време на облаците. Язовирите би трябвало да имат сензори, които да регистрират растеж в равнището и риск от преливане. И тъй наречените и т.н. 

След няколко години се надявам да имаме широкообхватна система за ранно уведомяване, с помощта на която могат да бъдат спасявани човешки животи. “



И тъй като Божанов очевидно, както споделих, е намирач на „ бисери “, а бисерите са по-готини в комплект, ето ви още един:

„ Популярен немски публицист и " самостоятелен специалист " по въпроси, свързани с Русия бил получил 600 хиляди евро от офшорна компания, обвързвана със глобен руски/кремълски олигарх.

Според журналистът те били спонсорство за негова книга и не са повлияли на мнението му за режима на Путин.

Да, по този начин работи пазаруването на въздействие в западните медии. С офшорки, с дарове за книги, с методично пробутване на разкази. Дали си шестотинхилядник или четирихилядник няма огромна разлика. Ироничното е, че в никакъв случай заплащанията не са в рубли.

(И преди някой да напише " но американските фондации?? " - при тях, когато въобще спонсорират медии, написа ясно защо са средствата, а грантовете са обществени - не дарения през офшорки на олигарси.)

Механизмите за въздействие върху публичното мнение са многообразни и Кремъл употребява всички, много ловко. Журналисти, анализатори, политици, анонимни блогове, тролски ферми, стопански субекти и така нататък “



И бонус точки, в случай че съумеете да видите връзка сред mozacite, приключването им и обстоятелството, че евразийската сверхдержа́ва ръси подкупи, с цел да ѝ популяризират пропагандата. 

Какво видяхте? Непознат термин ли? Веднага обясняваме: 

Предшественником термина «сверхдержава» был термин «великая держава». После Венского конгресса 1815 года, закрепившего итоги Наполеоновских войник, этот термин использовался по отношению к Британской империи, Австрийской империи, Российской империи, Пруссии и Франции.

Така по-ясно ли е?

 

.

__________________

Този коментар показва персоналното мнение на създателя
и може да не съответствува с позициите на редакцията на Novini.bg.

Последвайте канала на
Източник: novini.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР