Манчестър Юнайтед се класира за четвъртфиналите на Лига Европа, след

...

Ман Юн надхитри Милан, Динамо изхвъри Тотнъм! Резултати ...

Манчестър Юнайтед се класира за четвъртфиналите на Лига Европа, откакто отстрани Милан с победа 1:0 на реванша. Пол Погба се разписа в 48-ата минута за единственото попадение в срещата на Сан Сиро. Преди седмица двата отбора приключиха наедно 1:1 на " Олд Трафорд " и по този начин " алените дяволи " не престават напред.

Конфузна елиминация претърпя другият британски тим в шампионата Тотнъм. Динамо Загреб съумя да сервира огромната сензация на 1/8-финалите на Лига Европа, откакто изхвърли от шампионата шпорите, макар се изоставаше с 0:2 след първия мач. " Сините " играха доста самоуверено и съумяха да наваксат изоставането си след два гола на Мислав Оршич (62`, 82`) след почивката. Така се стигна до продължения, в които Оршич (106`) оформи своя хеттрик и изхвърли скъпата селекция на Жозе Моуриньо от шампионата. Това значи, че през този сезон единствената вяра на Тотнъм за трофей, който е чакан толкоз години от почитателите на тима, остава в шампионата за Купата на лигата. На финала лондончани обаче ще би трябвало да преодолеят Манчестър Сити, с цел да реализиран това.
Източник: marica.bg