Най-новият смартфон от среден клас вече е в магазините на

...
Най-новият смартфон от среден клас вече е в магазините на
Коментари Харесай

Новият HONOR 400 Lite вече е във Vivacom

Най-новият смарт телефон от междинен клас към този момент е в магазините на Vivacom. Моделът е основан, с цел да даде на потребителите съвършен баланс сред функционалност, жанр и нововъведения в междинния клас устройства. Предлага се на цена от 10.98 лв. на месец на лизинг за 36 месеца при подписване на 24-месечен контракт с проект Unlimited MAX.

HONOR 400 Lite има 6.7-инчов AMOLED екран с периодичност на освежаване на картината 120Hz, който обезпечава кристално ясна картина даже при ярка слънчева светлина. За феновете на мобилната снимка смарт телефонът предлага 108MP AI съществена камера, с 3 пъти  зуум без загуба на подробност, модернизиран портретен режим и 16MP селфи камера със Selfie Light за съвършени фотоси при всевъзможни условия.

С интелигентни функционалности и мощна батерия, HONOR 400 Lite интегрира специфичен AI бутон, който улеснява достъпа до камерата и функционалности като Гугъл Lens и AI Eraser. Освен това, смарт телефонът работи с MediaTek 7025 Ultra процесор и с 5230mAh батерия с 35W бързо зареждане, гарантирайки дълготрайна работа през целия ден.

За още по-голямо улеснение, смарт телефонът има IP64 документ за отбрана от прахуляк и вода, което го прави благонадежден избор за динамичния метод на живот на потребителите. HONOR 400 Lite се предлага в стилните цветове – Marrs Green, Velvet Grey и Velvet Black и идва в комплект със стъклен протектор, с цел да отговори на самостоятелния усет на всеки консуматор.

Повече информация може да откриете.
 
Източник: skandal.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР