Най-малко 12 души са били простреляни в района на уличен

...
Най-малко 12 души са били простреляни в района на уличен
Коментари Харесай

Простреляха 12 на уличен фестивал в Охако

Най-малко 12 души са били простреляни в региона на махленски фестивал в Толедо, в щата Охайо, заяви полицията, представена от " Асошиейтед прес ".

Сигналът за стрелбата е бил подаден през вчерашния ден към 17:30 ч. локално време. Когато пристигнали на мястото на фестивала, чиновниците разкрили минимум 12 ранени, двама от които са в съществено положение.

Смята се, че са стреляли двама души, които в този момент се търсят. Според полицията може би те са стреляли един против различен и при престрелката са потърпевши други хора.

„ Дълбоко съм угрижен за обстановката в Толедо ", съобщи губернаторът на Охайо Майк Дюайн.
 
Множество видеа, оповестени в обществените мрежи, демонстрират хора, които бягат от изстрелите, както и чиновници на незабавните служби, оказващи помощ на ранените.

 
Източник: glasnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР