Най-добрият български тенисист Григор Димтиров ще има възможно най-тежкото препятствие

...

Гришо срещу Алкарас е гвоздеят от програмата в Куинс

Най-добрият български тенисист Григор Димтиров ще има допустимо най-тежкото затруднение в четвъртфиналите на шампионата ATP 500 Куинс в Лондон. Родният играч се изправя против водача в схемата Карлос Алкарас. Мачът е финален в днешната стратегия на конкуренцията и ще започва не преди 18:30 часа българско време.

Интригуващия конфликт може да наблюдавате директно в ефира на MAX Sport 1, а в Gong.bg също е следим развоя на резултата онлайн.

Първата ракета на България се показва чудесно до този миг в конкуренцията. Грогор записа четири следващи победи без да загуби нито един сет. Припомняме, че хасковлията стартира шампионата от квалификациите.

От своя страна Алакрас пък записа две победи до този миг, надлежно над Артър Риндеркнеш и Иржи Лехечка.
Източник: novsport.com