Най-добрият български баскетболист Александър Везенков спечели Купата на Гърция и

...

Везенков грабна Купата на Гърция и стана MVP

Най-добрият български баскетболист Александър Везенков завоюва Купата на Гърция и стана най-хубав състезател във финала. Неговият Олимпиакос победи категорично Перистери с 85:57.
Прочетете още
След първата четвърт Везенков и компания водеха с 26:10. Втората четвърт приключи при 19:11.

В третата част Олимпиакос победи с 23:13, а последната четвърт приключи при 23:17.

Везенков беше определен и за най-хубав състезател на финала с 20 минути на терена записа 20 точки, 5 битки и 5 асистенции.

Това беше 11-та купа за Олимпиакос, а водач с 20 трофея в шампионата е Панатинайкос.
Източник: trafficnews.bg