Националният съвет на БСП ще проведе редовно заседание. По програма

...
Националният съвет на БСП ще проведе редовно заседание. По програма
Коментари Харесай

БСП решава днес дали да започне процедура за избор на председател на партията и да се върне ли в парламента

Националният съвет на Българска социалистическа партия ще организира постоянно съвещание. По стратегия то ще стартира от 14.00 часа в зала „ Александър Лилов “ в централата на партията, оповестява Novini.bg.

``
реклама

Проектът на дневен ред на Пленума планува три точки. По първа точка ръководителят на Националния избирателен щаб на Българска социалистическа партия Георги Свиленски ще показа своя отчет за предварителния разбор на акцията и резултатите от изборите за членове на Европейския парламент.

На вниманието на Пленума се предлага решение за влизане на ПГ на „ Българска социалистическа партия за България “ в Народното събрание.

Точка трета планува разглеждане на план на решение за подготовка на правила и пускане на акция за номинации и избор на ръководител на Българска социалистическа партия и разбор и оценка на работата на общинските и регионалните организации на Българска социалистическа партия в изборите за Европейски парламент, извършени на 26 май 2019 г.
Източник: petel.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР