Националният отбор на Русия разби у дома Кипър с 6:0

...

Мощна Русия разби Кипър с 6:0 в Санкт Петербург

Националният тим на Русия разруши вкъщи Кипър с 6:0 в международна подготовка от група H.

Двубоят се игра на стадион " Газпром Арена " в Санкт Петербург, а домакините не оставиха никакво подозрение, че са доста по-добрият тим.

Головото шоу стартира още в 4-та минута, когато Александър Ерохин откри резултата. До края на полувремето повече голове не паднаха, само че след подновяването на играта руснаците се развихриха.

С голове на Смолов(55`) и Мостовой(56`) домакините дръпнаха с 3:0, а малко по-късно се разписа и Алекс Сутромин(62`). Русия не спря и в последните 10 минути наниза още две попадения. Заболотний се разписа 82-а, а точка на разногласието постави Ерохин(87`) с второто си попадение в мача.

Русия е водач в групата си със 22 точки, а Кипър е на последно място с едвам 5.
 Цяла Русия се смее: Спартак отново потвърди, че е евроидиот