Националният отбор на България се класира за четвъртфиналите на световното

...

България е на 1/4-финал на световното първенство по футбол Socca 6 в Унгария

Националният тим на България се класира за четвъртфиналите на международното състезание по футбол Socca 6 (5 + 1), което се организира в унгарската столица Будапеща. " Лъвовете " победиха с 2:1 Латвия.

През първото полувреме двата тима сътвориха няколко положителни обстановки за гол, само че попадение по този начин и не падна. Още в първите секунди на втората част обаче нашите поведоха с гол на Влади Бахъров, който стреля съвсем от центъра, топката се отби в състезател на латвийците и влезе в мрежата им. В В 23-ата мин. " трикольорите " към този момент имаха два гола задатък. Павлин Кузов центрира към Димитър Видев, който с гърди насочи топката към опразнената врата за 2:0. 11 мин. преди края на срещата латвийците върнаха едно попадение посредством Емилс Кнапсис. До края България можеше да стигне до нов гол, само че удар на Видев срещна гредата.

Днес отборът ни излиза в борба за място на полуфиналите против Полша.