Националният отбор на България по футбол записа първа разгромна победа

...

България с разгромна победа над Грузия |

Националният тим на България по футбол записа първа разгромна победа под управлението на новия селекционер Ясен Петров. Това се случи в контролата с Грузия на националния стадион " Васил Левски ", извоювана от " лъвовете " с 4:1.

Страхотен мач направи Тодор Неделев, който се отличи с хубав гол и две асистенции. Халфът бе прецизен в 20-ата минута с чудесно осъществяване на фаул, а Димитър Илиев се разписа от дузпа в 34-ата минута.

Спас Делев (44) и Андреа Христов (52) също означиха, до момента в който Давиташвили (77) означи почетното попадение за гостите.

" Трикольорите " пропущат кръга от международните квалификации, откакто предходната седмица взеха 4 точки от дуелите с Италия (1:1) и Литва (1:0).
Източник: offnews.bg