Националът Спас Делев влезе като резерва и получи жълт картон

...

Спас Делев с жълт картон при равенство на Погон

Националът Спас Делев влезе като запаса и получи жълт картон при равенството на Погон (Шчечин) против Корона (Киелце) - 1:1. Българинът се появи в 80-ата минута на мястото на Звонимир Кожул, който подаде за гола на Погон.

Тимът на Делев откри посредством Адам Букса в 20-ата минута, само че в 84-ата Вато Арвеладзе изравни за Корона.

KONIEC || #KORPOG || 1:1
Nie zdoalimy utrzyma prowadzenia i z Kielc wywozimy remis. Za tydzie mecz na Reymonta z @WislaKrakowSA. pic.twitter.com/NZHs3SuJQR
— Pogo Szczecin (@PogonSzczecin) 22 февруари 2019 година В различен мач от 23-ия кръг Арка (Гдиня) отстъпи на личен терен от Пяст Гливице с 1:2. Контузеният Александър Колев не игра за домакините.

Начело в Екстракласата е Лехия (Гданск) с 46 точки, пред Легия (Варшава) с 42. Погон е 6-и с 35 точки.

МИНУТА Пожарна охрана МИНУТА
СТАТИСТИКА ОТ МАЧА
КЛАСИРАНЕ
ГОЛМАЙСТОРИ
ПРОГРАМА Екстракласа 23 кръг, петък 22 февруари  Корона (Киелце) 1:1краен резулат  Погон (Шчечин)