Наталия Симеонова се прибра в България заедно с уж бившия

...
Наталия Симеонова се прибра в България заедно с уж бившия
Коментари Харесай

Наталия Симеонова се прибра от САЩ с уж бившия си мъж Денис Ризов

Наталия Симеонова се прибра в България дружно с сякаш някогашния си мъж Денис Ризов, в чийто дом живее в Съединени американски щати. Двойката си e пристигнала поради дипломирането на щерка си – Виктория, писа  „ Уикенд ”. Момичето приключи компетентност „ Психология ” в Софийския университет, а в сряда е била церемонията по раздаването на дипломите.
 

Вече никой не има вяра във версията, че Наталия Симеонова и Денис Ризов поддържат само близки другарски връзки. След като прекара година и половина в къщата на някогашния басист на „ Ахат ” във Флорида, Феята на любовта продължава да се движи в комплект с него. Двамата са пътували дружно към България и сега също са под общ покрив, настояват източници на „ Уикенд ”. Наталия, която единствено преди няколко месеца твърдеше, че не желае повече да стъпва у нас поради клюките, които непрестанно се бълват по неин адрес, в този момент разгласява прочувствени мнения в обществените мрежи, от които излиза наяве, че е щастлива в родината. „ Домът е там, където е майка ти. Или детето ти. Бог да благослови! ”, написа тв звездата в обществените мрежи. А, както е известно, нейното дете най-малко за момента е в България. Денис пък сподели фотография на дипломираната си щерка, както и клип от връчването на дипломата й. По-късно и Симеонова разгласява фотография на Вики с дипломата й. Момичето театралничи с баба си – майката на Наталия. Оказа се, че тя има рожден ден. „ Честито дипломиране, Вики! Честит рожден ден, мамо! Има нещо знаково в две знаменателни събития в един ден! Благодаря ви! За всичко, което ми давате! И за всичко, което давате една на друга! Обичам ви доста! Много! ”, написа тв звездата в обществените мрежи.

Наталия в никакъв случай не е крила, че Ризов е любовта на живота й . Двойката се раздели преди години поради систематични изневери от страна на басиста. Но формален бракоразвод не е имало. Денис в никакъв случай не е прекъсвал връзките си със Симеонова и околните им постоянно са считали, че е въпрос на време двамата още веднъж да се съберат.

Ден преди церемонията в университета Наталия е била на концерта „ Пеещи актьори ” в зала 1 на НДК , където е изпълнена напълно нова ария по неин текст, научи „ Уикенд ”. Говори се, че тв звездата към този момент е почнала да се насища на живота зад океана и й се желае да се прибере в България за непрекъснато. От своя страна Денис Ризов също подготвял завръщането си. Оосвен за дипломирането на щерка си, той е бил у нас и през лятото, настояват източници на „ Уикенд ”. Носят се клюки, че на басиста му липсва сцената и прави проекти за завръщане. Не е ясно дали има предпочитание да се изявява още веднъж като музикант, само че е известно, че изследва благоприятни условия за обновяване на своето шоу „ Денис и другари ”. То се излъчваше по Българска национална телевизия, само че беше спряно преди повече от 8 години.

Наскоро музикантът заяви, че в никакъв случай не е спирал да мисли по какъв начин да възкреси предаването си и към този момент е разкрил метод. Първоначално то щяло да се излъчва през разнообразни платформи в обществените мрежи, само че при интерес от страна на някоя от малките екрани можело да се трансферира и в ефирен ефир. Музикантът, който е и продуцент, към този момент водел диалози по тематиката с разнообразни медии. В новото му студио нямало да има бенд, само че щели да се вършат включвания от разнообразни концерти, щяло да има и доста посетители, които ще се включват от разнообразни елементи на света. Главен редактор щял да е мъжът на Мария Игнатова – Ивайло Нойзи Цветков, който работеше с Денис и по предходния вид на шоуто.
Източник: hotarena.net


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР