Наставникът на ЦСКА- Бруно Акрапович обяви след победата с 4:0

...

Акрапович: На полувремето казах на Кайседо, че искам хеттрик

Наставникът на ЦСКА- Бруно Акрапович разгласи след успеха с 4:0 над Ботев (Враца), че триумфът не е пристигнал толкоз елементарно, колкото наподобява в профил. Треньорът на " алените " добави, че на почивката е споделил на Жорди Кайседо, че желае от него хеттрик и таранът е извършил заръката му.

" Резултатът споделя, че е елементарно, само че не беше толкоз елементарно. През първото полувреме имахме проблеми. Вкарахме головете в верния миг. През второто полувреме бяхме по-агресивни, взехме първа и втора топка, след което вкарахме още два гола, а и имахме още положения. Не беше елементарно. Казах на полувремето на Кайседо, че желая хеттрик. Това момче не стопира да работи и съм сигурен, че ще надгражда.

Говорихме какъв брой е неповторимо да спечелиш нещо. С Локо завоювах два-три пъти. Готвим се да изиграем добър мач без значение кой е съперникът в идващия кръг. Ще се фокусираме и в шампионата, и в купата. Ще се опитаме да създадем повече ", сподели Акрапович след разгромния триумф.
 ЦСКА се класира на полуфинал за Купата след триумф над Ботев (Враца) с 4:0
Кайседо се развихри, а ЦСКА стигна с лекост до полуфиналите за Купата на България

" Армейците " разрушиха Ботев (Враца) с 4:0, еквадорецът свети с хеттрик