Наставникът на Славия – Златомир Загорчич сподели, че загубата от

...

Загорчич: Загубата няма да ни попречи за Топ 6

Наставникът на Славия – Златомир Загорчич показа, че загубата от Черно море с 0:1 няма да попречи на отбора му да резервира мястото си в Топ 6.

„ Нормални неща във футбола, които не се случват единствено през днешния ден. Гледали сме доста такива обстановки, само че за наше страдание Черно море съумя да си завоюва мача. Получи се един равносилен мач. Ако погледнем играта, мисля, че се получи равносилен мач. те играха по-добре през първото полувреме, до момента в който ние през втората част. Мисля, че равенството беше справедливият резултат. Тази загуба няма да ни попречи за Топ 6. Имаме още два мача и както постоянно споделям, ние всякога излизаме за победа. През втория полусезон имаме единствено три загуби, не мога да не съм удовлетворен от футболистите”, разяснява Загорчич.