Наставникът на Реал Мадрид Алваро Арбелоа обсъди успеха с 2:1

...
Наставникът на Реал Мадрид Алваро Арбелоа обсъди успеха с 2:1
Коментари Харесай

Арбелоа: Не е лесно да спечелиш два пъти срещу отбор като Манчестър Сити

Наставникът на Реал Мадрид Алваро Арбелоа разиска триумфа с 2:1 против Манчестър Сити в реванша от осминафиналите на Шампионската лига.

Реал победи и в първия мач с 3:0, като общият резултат е 5:1, което им обезпечава място в идващия кръг.

„ Със сигурност съм благополучен! Успяхме да отстраняваме Манчестър Сити, а всички схващат какъв брой е мъчно. Реал Мадрид завоюва с общ резултат 5:1, което не е елементарно против подобен противник и треньор като Жозеп. Бяхме наясно, че Сити ще направи напън и ще се опита да означи рано в мача. Трябваше да направляваме повече топката. Но след дузпата нещата станаха по-лесни за нас “, показа Арбелоа, представен от формалния уебсайт на УЕФА.

Реал Мадрид ще срещне на четвъртфиналите спечелилия от конфликта Аталанта – Байерн (първият мач приключи 1:6).

Източник: debati.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР