Наставникът на Монтана - Ангел Стойков не остана доволен от

...

Ангел Стойков с критики към играта на Монтана

Наставникът на Монтана - Ангел Стойков не остана удовлетворен от резултата и играта на неговите ученици в домакинската среща с Миньор (Перник) приключила наедно 1:1.

" За страдание не успяхме да спечелим, само че предвид на развиването на терена считам, че резултатът е действителен. Направихме положително първо полувреме, а ранният гол трябваше да ни даде повече самочувствие и убеденост, а стана тъкмо противоположното.

След почивката играта ни на моменти не се получаваше, създадохме прекомерно малко обстановки за гол. Силният вятър, който на моменти бе и ураганен също пречеше, само че не желая да се извинявам с него ", съобщи Стойков.

" Липсваха съществени футболисти като Стефан Каменов и Боби Дамянов, които имат здравословни проблеми. Не можех да разгадавам и на двама от младите Ивелин Георгиев е със счупена ръка, а Димитър Пройчев е осъден. Доволен съм от представянето на юношите Петър Атанасов и Румен Георгиев, стараха се ", сподели още наставникът на Монтана.
 Златко Живков: Ако Монтана направи серия от победи, няма да е проблем да се завърне в елита

" Имам отлични усещания от Ангел Стойков "