Наставникът на Локомотив (София) Иван Колев изрази разочарование, че тимът

...

Иван Колев: Не сме пестили сили за първенството

Наставникът на Локомотив (София) Иван Колев изрази отчаяние, че отборът му отпадна от шампионата за Купата на България, откакто отстъпи с 1:2 във визитата на Спартак (Варна).

" Първото полувреме бях удовлетворен, само че второто нямаше игра, на процедура съдията разреши 10 минути да играем. Непрекъснати фаулове, търкаляния, протакване и осем смени, най-после даде четири минути продължение. Второто полувреме не се игра футбол.
Не сме пестили сили за шампионата. Опитахме се да спечелим и мисля, че можехме, само че Спартак реализира своето със мощните си страни - битката, високите топки. Те на процедура нямаха нито едно състояние, рядко стигаха до наказателното поле, само че с един фаул и един корнер означиха два гола, те използваха силата си. ", показа разочарованият Колев.