Наставникът на Левски - Петър Хубчев, даде пресконоференция преди мача

...
Наставникът на Левски - Петър Хубчев, даде пресконоференция преди мача
Коментари Харесай

Хубчев отговори култово на въпрос за селекцията и предупреди играчите

Наставникът на Левски - Петър Хубчев, даде пресконоференция преди мача с Ружомберок. Треньорът предизвести своите играчи, че даже и един % подценяване може да се окаже съдбовен. Той даде и забавен отговор на въпрос "има ли развиване към селекцията ".

"Един % подценяване ще бъде съдбовен. Искам да бъдем съсредоточени от първата минута. Едва ли ще разкрия загадка, че Костов стиска зъби и играе на инжекции. След тренировката ще решим кои играчи ще попаднат в групата ", съобщи Хубчев.

"Не разполагаме с благоприятни условия за тактически изненади и характерности. Утре ще знам повече за нови футболисти, каквото и да значи това ", добави треньорът.

"Нямаше да е добре, в случай че нашият противник каже, че идва на екскурзия. Приемам съществено заканите на съперника. Това ще е добре за нашата мотивация ", приключи опитният експерт.
Източник: gong.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР