Ще се справим, оптимист е Антонио Конте
Наставникът на Интер Антонио Конте се включи в апелите за съблюдаване на заръките на медицинските лица в битката с пандемията от ковид.
“Умолявам ви да си стоите у дома и да спазвате разпоредбите. Това е единственият метод, по който можем да реагираме в този сериозен миг. Трудно е, само че ние сме единни и ще се оправим. Не се предавайте”, съобщи треньорът в особено видеообръщение.
| MESSAGE
Coach Conte's message: we will get through this by staying united, #TogetherAsATeam
The biggest battles are won together. You can make a donation here https://t.co/VV0lYco83Y pic.twitter.com/yPCB98LYXI
— Inter (@Inter_en) March 14, 2020
Само за последните 24 часа новите болни с COVID-19 в Италия са към 3500. Общо болните в страната са близо 21 200, а смъртните случаи са 1441.
“Умолявам ви да си стоите у дома и да спазвате разпоредбите. Това е единственият метод, по който можем да реагираме в този сериозен миг. Трудно е, само че ние сме единни и ще се оправим. Не се предавайте”, съобщи треньорът в особено видеообръщение.
| MESSAGE
Coach Conte's message: we will get through this by staying united, #TogetherAsATeam
The biggest battles are won together. You can make a donation here https://t.co/VV0lYco83Y pic.twitter.com/yPCB98LYXI
— Inter (@Inter_en) March 14, 2020
Само за последните 24 часа новите болни с COVID-19 в Италия са към 3500. Общо болните в страната са близо 21 200, а смъртните случаи са 1441.
Източник: sportal.bg
КОМЕНТАРИ




