Наставникът на Хебър не остана доволен от загубата на своя

...

Пеа: Напълно заслужено падахме с 2 гола след първото полувреме

Наставникът на Хебър не остана удовлетворен от загубата на своя отбор от Ботев (Враца). Тимът от Пазарджик отстъпи с 0:2 вкъщи и позволи поредна загуба в елита.
 Даниел Моралес се завърна с триумф отпред на Ботев (Враца) Даниел Моралес се завърна с триумф отпред на Ботев (Враца)
“Започнахме неприятно първото полувреме. Напълно справедливо отстъпвахме с два гола. Второто полувреме играхме по-добре. За един тим като нашия, който вкарва мъчно един гол, да върне два е доста комплицирано.

Не сме готови по този метод. В нашите благоприятни условия е да играем по-добре. Първото полувреме е необяснимо. Не успявахме изобщо да реагираме и отиграваме топките.

След този резултат е доста значимо по какъв начин ще бъдем душевен, тъй като това е още един резултат, който не сме желали. Трябва да поздравим и нашия съперник, който беше по-добър от нас ”, съобщи Пеа.