Наставникът на Етър Красимир Балъков бе доволен от днешното равенство

...

Балъков: Една много добра контролна среща

Наставникът на Етър Красимир Балъков бе удовлетворен от днешното тъждество с хърватския Динамо (Загреб). Етърци приключиха при резултат 1:1 в контролата с именития си съперник, като даже водеха на почивката.

“Една доста добра контролна среща. Искахме да забележим положително владеене да топката. Момчетата се пробваха да играят по този метод, по който им казахме. Доволен съм от срещата. През второто полувреме тим като Динамо (Загреб) реагира. Поведе темпото и направихме една обикновена неточност, която докара до гол. Сашко Георгиев е нов при нас и би трябвало да се приспособява към нашия метод на игра. В отбрана останахме единствено с него и Скерлев, само че не си покриха хората. Гледаха повече топката, а не хората. Илия Джамов и младо момче с добра физика. Представи се доста добре и в него има бъдеще. И с Лех (Познан) няма да бъде по-различно. През двете полувремена ще играят разнообразни футболисти”, разяснява Балъков.