Наставникът на Черно море Илиан Илиев бе много разочарован от

...

Илиан Илиев: Срам ме е от второто полувреме!

Наставникът на Черно море Илиан Илиев бе доста отчаян от тежката загуба на отбора му от Лудогорец с 1:5. Специалистът даже призна пред камерата на Диема спорт, че се срами от показаното от неговия тим през втората част.

“Разочарование е меко казано, аз се срамя от това, което показахме през второто полувреме. Преди почивката се държахме добре, само че когато Лудогорец се успокои става ужасно за всеки тим. Ние направихме това, което не би трябвало да вършим. Трябва да вземем ограничения за отбраната. Работим най-вече в този съставен елемент, а позволяваме неточности, каквито и в юношеските години не се позволяват. След като правиш такива неточности, не заслужаваш даже да си мислиш, че можеш да вземеш нещо от подобен мач. Следващият мач с Верея си е същински край за нас. Трябва да забравим напрежението от резултатите. Със сигурност можем да приказваме за някаква рецесия като няма резултати. Мачът няма да е елементарен, в случай че футболистите не схванат, че би трябвало да си свършим работата както би трябвало ”, сподели Илиев.

Източник: petel.bg