Нарушение в графика на влаковете на гара София и в

...
Нарушение в графика на влаковете на гара София и в
Коментари Харесай

Закъснения и отменени влакове заради проблем с гарата в София


Нарушение в графика на влаковете на гара София и в цялата страна поради проблем с контактната мрежа. Причината е разразила се стихия в ранните часове на деня, прецизират от БДЖ.

Някои влакове даже са анулирани.

В 07:05 ч. спешните екипи на Национална компания " Железопътна инфраструктура " са възстановили напрежението в източната част на гарата, а в 08:18 ч. и в западната част.

Закъснения има в придвижването на бързия трен от София до Благоевград, който по разписание е трябвало да тръгне в 07:35 часа.

Бързите влакове до Варна и Видин също имат забавяне, което е повече от час.

Крайградските пътнически влакове от София до Банкя и от Пловдив до Карлово също са с нарушен график на придвижване.

Разписанието на влаковете и по други линии в страната също е променено, някои влакове даже са анулирани.

От пресцентъра на БДЖ прецизираха, че се работи по това графикът на придвижване на влаковете да бъде нормализиран в ранния следобяд на днешния ден, написа Българска телеграфна агенция.
Източник: btvnovinite.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР