направи нова крачка назад в опитите си да се класира

...

Надеждите на Хофенхайм за Европа се изпаряват след нова грешка

направи нова крачка обратно в опитите си да се класира за евротурнирите, откакто приключи 0:0 в семейството си на. Тимът на Себастиен Хьонес е осми, само че изостава с всеки минал кръг, защото няма победа в последните си пет мача.

След три следващи загуби имаше отличен късмет да се върне към успехите, само че не съумя да го направи. Домакините преобладаваха и имаха по-добрите положения, само че не съумяха да пробият отбраната на противника през първото полувреме. Удар на бе избавен от, а различен изстрел на хърватина мина около вратата след рикошет.

TSG Hoffenheim gegen Fürth: Nur ein Punkt und noch ein Verletzter
— Rhein-Neckar-Zeitung (@RNZonline)
След почивката продължи да играе отбранително, само че все пак стигна до най-хубавата опция в мача. В средата на втората част композиция сред и отляво извезе Джулиън Грийн на добра позиция, само че отрази удара на американеца. насочи още няколко удара, само че не съумя да стигне до гол.