Наполи и Милан играят при резултат 0:1 в реванш от

...

НА ЖИВО: Наполи - Милан 0:1, Жиру изпусна дузпа и вкара гол

Наполи и Милан играят при резултат 0:1 в реванш от четвъртфиналите на Шампионска лига. Двубоят на " Диего Армандо Марадона " е от 22:00 часа. " Росонерите " имат задатък от 1:0 след домакинска победа преди седмица, пристигнала след гол на Исмаел Бенасер.

Срещата сред южняците и седемкратния европейски отличник може да наблюдавате минута по минута на Gong.bg.

Партенопеите постановиха своята воля още от първия съдийски сигнал. Те натиснаха съществено своя посетител от Милано, като удар на Желински от фал, отклонил се в стената, едвам не влетя в мрежата на Менян. Последва изстрел на Кварацхелия в близкия ъгъл, само че Менян се оправи. Другият флангови нападател - Матео Политано, също опита шанса си, но неопределено. Минути по-късно левичарят опита същото осъществяване, само че бе със същия резултат - навън.

В средата на полувремето пристигна и доста основен миг в мача. Рафаел Леао бе застъпен в наказателното поле от Марио Руй и основният арбитър Шимон Марчиняк отсъди дузпа. Зад топката застана Оливие Жиру, който не съумя да преодолее Алекс Мерет от бялата точка.