Нападателят на ЦСКА - Жорди Кайседо, който отбеляза и двете

...

Кайседо: Головете ми днес имат сладко-кисел вкус

Нападателят на ЦСКА - Жорди Кайседо, който означи и двете попадения за равенството против Арда (2:2), разкри, че головете му имат горчив усет, защото " алените " не съумяха да победят.

" Много съм удовлетворен от двата гола, които означих. Те обаче имат кисело-сладък усет, тъй като трябваше да вземем този мач и да продължим битката с Лудогорец. Най-важното е, че не загубихме през днешния ден. След няколко дни имаме реванш с Лудогорец вкъщи и би трябвало да бъдем по-силни.

Треньорът има доста ясни хрумвания, само че през първото полувреме и част от второто напрежението си пролича. Не владеехме топката, а ние желаеме да нападаме. Това ни затрудни доста, само че желая да подчертая, че играхме с огромно предпочитание от първата до последната минута. Най-важното е, че одобряваме Лудогорец пред нашата аудитория, защото с тяхната поддръжка мисля, че ще успеем да победим ", показа голмайсторът на ЦСКА.
 Стойчо Младенов: Колкото повече приказваме за купата, толкоз се покачва и напрежението в играчите

" От първия ден приказвам едно и също, само че очевидно някой хора не желаят да ме чуят "