Нападателят на Тотнъм Сон Хюн-Мин реализира и двата гола за

...

Нападател на Тотнъм наниза два на Колумбия

Нападателят на Тотнъм Сон Хюн-Мин осъществя и двата гола за Република Корея за днешната домакинска победа с 2:1 над Колумбия в контрола сред два от финалистите на Мондиал 2018, играна в Сувон.

Особено красиво беше първото попадение в 11-ата минута, когато някогашният състезател на Байер (Леверкузен) матира трима футболисти на “Лос кафетерос”. В 61-ата Сони удвои след неточност на вратаря на противника. Гостите стигнаха единствено до един гол в 77-ата минута, осъществен от бранителя на Милан Кристиан Сапата след центриране на Хамес Родригес.
Sonny shines in South Korea #COYS pic.twitter.com/i72MERIJgk
— Tottenham Hotspur (@SpursOfficial) November 10, 2017

Корейците демонстрираха доста по-добра игра, сътвориха два пъти повече положения и дадоха поръчка за мощно показване в Русия. Този триумф е добре пристигнал за тях, тъй като през календарната година до момента те имаха единствено една победа в формален мач.

Колумбийците не се показаха толкоз едва, само че направиха пропуски при някои основни обстановки.

РЕПУБЛИКА КОРЕЯ - КОЛУМБИЯ 2:1