Нападателят на РомаПауло Дибала ще отсъства от терените поне около

...
Нападателят на РомаПауло Дибала ще отсъства от терените поне около
Коментари Харесай

Рома остава без Дибала за месец

Нападателят на РомаПауло Дибала ще отсъства от терените най-малко към месец. Аржентинецът е с травма в бедрото след мача с Каляри през уикенда и проучванията са посочили, че става въпрос за разтежение, което ще отнеме значително време, с цел да отшуми, оповестява " Скай Италия ".

Дибала престоя на терена едвам 13 минути в мача със сардинци, преди да бъде сменен. Той се появи в игра в 64-тата минута на мястото на Матиас Соуле, след което бе сменен наложително от Николо Пизили в 75-ата минута.

Първоначалните опасения бяха, че той още веднъж има проблем с коляното, което му създаваше проблеми до неотдавна. Оказа се обаче, че този път става дума за контузия на бедрото.

Това значи, че възможното завръщане в игра на 31-годишния аржентинец ще бъде не по-рано от средата на април. Така той ще пропусне срещата с Лече, както и тази с Ювентус, като има дребен късмет да се възвърне в точния момент за дербито с Лацио на 13 април.
Източник: sportal.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР