Нападателят на Левски - Илиян Стефанов, се е разминал с

...

Нападател на Левски се размина с тежка контузия

Нападателят на Левски - Илиян Стефанов, се е разминал с тежка травма, научи Gong.bg . 25-годишният футболист получи контузия по време на мача с Хебър в Пазарджик, извоюван от " сините " с 1:0. Стефанов влезе в игра в 70-ата минута, като размени Рикардиньо. В началото на продължението на второто полувреме обаче се контузи и се наложи да бъде изнесен на носилка, а на негово място се появи Хоакин Фернандес.

Нападателят е минал прегледи, които са посочили, че има мускулна контузия, като ще се възвръща към 10 дни. Очаква се той да пропусне идващите два мача на своя тим - семейството на Крумовград на 10 март, и гостуването на Етър във Велико Търново на 16 март.

Стефанов ще бъде подготвен за значимите мачове на Левски, които предстоят по-късно. " Сините " играят поредно със Славия, Лудогорец, ЦСКА и Черно море.

През този сезон Илиян Стефанов има 16 мача във всички шампионати, в които е вкарал един гол.