Ерлинг Холанд призна, че не е по-добър от Кейн и Мбапе
Макар и да продължава да бележи гол след гол, суперзвездата на Норвегия Ерлинг Холанд показва невзискателност след успеха с 4:1 над Ирак, в която вкара два гола.
Голмайсторът на Манчестър Сити бе запитан дали е по-добър от другите двама водещи централни нападатели в света сега - Хари Кейн и Килиан Мбапе.
“Бих споделил, че съм някъде в челото. Но не мисля, че аз вкарах най-вече голове през този сезон. Така че статистически не съм (най-добрият), тъй като мисля, че Хари Кейн и Мбапе означиха повече попадения. Това е действителността, тъй че не, не съм ”, отговори Холанд, който бе определен за Играч на мача.
" Просто съм добър във вкарването на голове. Няма значение. Важното е, че към този момент се класирахме. Но мисля, че Франция ще ни победи и ще завоюва Световната купа ", добави Холанд.
Голмайсторът на Манчестър Сити бе запитан дали е по-добър от другите двама водещи централни нападатели в света сега - Хари Кейн и Килиан Мбапе.
“Бих споделил, че съм някъде в челото. Но не мисля, че аз вкарах най-вече голове през този сезон. Така че статистически не съм (най-добрият), тъй като мисля, че Хари Кейн и Мбапе означиха повече попадения. Това е действителността, тъй че не, не съм ”, отговори Холанд, който бе определен за Играч на мача.
" Просто съм добър във вкарването на голове. Няма значение. Важното е, че към този момент се класирахме. Но мисля, че Франция ще ни победи и ще завоюва Световната купа ", добави Холанд.
Източник: duma.bg
КОМЕНТАРИ




