Нападателят на българския шампион Лудогорец Клаудиу Кешеру се превърна в

...

Клаудиу Кешеру помогна за героично равенство на Румъния срещу Норвегия

Нападателят на българския първенец Лудогорец Клаудиу Кешеру се трансформира в воин за Румъния при равенството 2:2 на северните ни съседи при гостуването им на Норвегия, в среща от Група " F " от европейските квалификации.
 Снимка 427904
Източник:

Кешеру осъществя и двете попадения за румънците. Скандинавците бяха повели с 2:0 в резултата посредством Еляаонуси и Йодегаард, като по този метод изглеждаха извънредно покрай успеха. Но в 76-ата минута Кешеру вдъхна вяра на гостите с гол с глава, който означи след асистенция (също с глава) на различен състезател на Лудогорец - Драгош Григоре.

Във втората минута на добавеното време Кешеру още веднъж се оказа на точното място в верния миг и с удар от границата на вратарското поле порази задачата, попарвайки домакините.
 Голям позор за звездния отбор на Сърбия, Украйна ги разруши с 5:0

Селекцията на Андрий Шевченко се развихри в Киев

НОРВЕГИЯ - РУМЪНИЯ 2:2

1:0 Еляаонуси (56 " ), 2:0 Йодегаард (70 " ), 2:1 Кешеру (77 " ), 2:2 Кешеру (90+2 " )